שירותי שטח

פירוק והרכבת משאבות

שרותי השטח של עדי גרוס משאבות ניתנים במקצועיות כבר למעלה מ-35 שנים וכוללים ציוותי שטח מקצועיים, משאיות ורכבי שרות הכוללים אביזרי הרמה וציוד ייעודי לפרוק והרכבת הציוד בשטח. שרותי השטח כוללים פרוק והרכבת הציוד בשטח, טיפולים שגרתיים בציוד שאיבה, תיקוני שטח ואיתור תקלות.

בנוסף החברה מספקת משאבות ושרותי שטח לאגודות מים, תאגידי מים וביוב, עיריות, חברות קבלניות, חקלאים, מפעלים, מושבים, קיבוצים משרד הביטחון וכו'

פתרונות בהתאמה אישית

חברת עדי גרוס משאבות בע"מ הוקמה על-ידי מומחים בתחום השאיבה במטרה לספק ייצור ושירות משאבות בצורה המקצועית ביותר. החברה מעניקה לכל לקוח ייעוץ מקצועי ומציעה פתרונות בהתאמה אישית. בכדי שלקוחותינו יקבלו את המשאבות המתאימות ביותר לצרכיהם, צוות החברה מייצר את משאבות בהתאם לדרישות המדויקות של כל פרויקט. מלבד ייצור משאבות בהתאמה אישית, בחברה מקפידים על שירות מקצועי של אחזקה ותיקונים בשטח של כל המשאבות המסופקות על ידיה.

בחברה מתבצעות עבודות של פירוק, שיפוץ, והרכבת משאבות הכוללות החל מהחלפת מיסבים, בדיקת מרווחים, החלפת אטמים מכניים מכל הסוגים, יישור וייצור צירים, ועד החלפת מכלולים ואטמים פגומים. בגמר תהליך השיפוץ, המשאבות מחוברות לעמדת בדיקה בלחץ, בה נבדקת איכות המשאבה.

צור קשר

AGM Pumps

עדי גרוס משאבות בע"מ מתמחה בייצור, שיפוץ ויבוא משאבות מים, משאבות ביוב, משאבות ניקוז, מנועי חשמל ושירותי שטח. חברה המקפידה על תכנון, ביצוע וייצור עצמי תוצרת ישראל.