מיוצר בישראל

ייצור ושיפוץ משאבות

ייצור ושיפוץ משאבות

חברת עדי גרוס משאבות מתמחה בייצור ושיפוץ משאבות. בזכות ניסיון רב שנים החברה מציעה פתרונות לכל סוגי המשאבות.

עבודות הייצור, שיפוץ המשאבות והבדיקות השונות מתבצעות בהתאם לדרישות תקני איכות מחמירים ותוך שימוש בחומרי גלם איכותיים.

החברה מספקת שירותי ייצור ושיפוץ משאבות
למגוון לקוחות בכל רחבי הארץ:

 • אגודות מים
 • תאגידי מים וביוב
 • עיריות
 • מועצות אזוריות
 • מועצות מקומיות
 • מושבים וקיבוצים
 • מפעלים
 • חקלאים
 • חברות קבלניות
 • משרד הביטחון
 • ועוד

שיפוץ משאבות ומפעל

משאבות מים נמצאות בשימוש התעשייה בישראל שנים רבות ופועלות באופן אינטנסיבי לאורך כל ימות השנה. כל ציוד תעשייתי, לאורך חייו, דורש תחזוקה, טיפולים תקופתיים ולפעמים תיקונים ושיפוץ משאבות.

מחלקה לשיפוץ ותיקון משאבות היא עוד נדבך בשירותים המתקדמים שחברת גרוס משאבות מספקת ללקוחותיה. המחלקה המקצועית מספקת את כל הפתרונות האופטימליים לתיקון משאבות, שיפוץ משאבות, מדחסים, מפוחים, ייצור והרכבת משאבות על בסיסים, תיקון תקלות וביצוע שיפורים בכל סוגי משאבות המים, המכונות והציוד ההיקפי ומספקים חלקי חילוף לכל המשאבות.

שירותי השיפוץ ניתנים עבור ציוד שנרכש ישירות מהחברה. תיקון המשאבות כולל בדיקות לאיתור התקלות והתקנה של חלקי חילוף איכותיים. בכל פניה למפעל שלנו, הצוות המקצועי של גרוס משאבות יברר את סוג ואופן התקלה, יפרט את אפשרויות התיקון ויעניק ייעוץ והכוונה.

לאחר שהמשאבה מגיעה אל המפעל שלנו, אנו מבצעים מגוון בדיקות ותיעוד התקלה. אנו עובדים בשקיפות מלאה. במידה ועלות התיקון גבוהה, נצרף גם המלצה לרכישת מוצר חדש או חלופי על פי הדרישות ותקציב הלקוח.

מחלקת המשאבות שלנו נותנת שירות לכל סוגי המשאבות: משאבות טורבינה אנכיות, משאבות צנטריפוגליות, משאבות וואקום, משאבות טבולות, משאבות רב-דרגתיות, מערכות הגברת לחץ ועוד.

עיבוד שבבי

עיבוד שבבי, CNC וקונבנציונאלי, הם תהליכים חיוניים ביצירת כלים בתעשיית משאבות המים כיום. מחלקת העיבוד השבבי שלנו מייצרת סדרות של משאבות. במפעל משתמשים במחרטה חצי אוטומטית שבעזרתה מהנדסי החברה מתכננים ומייצרים מפוקים, צינורות, צירים, ספיידרים ורכיבים נוספים.

מכונות במפעל חורטות, מכרסמות, משחיזות, קודחות, מלטשות ומייצרות חלקים, רכיבים וכלים. כל המוצרים מיוצרים גם עבור שימוש יומיומי וגם בהזמנה אישית בהתאמה עפ"י תכניות דרישות הלקוחות.

עיבוד שבבי מיושם בד"כ, על סוגי מתכות כמו אלומיניום, פלדה, פלדת אל חלד, ברונזה, פליז ומתכנות נוספות בהבדלים של משקל, חוזק, עמידות לחום, טמפרטורות ושחיקה. בעזרת הציוד המקצועי אנחנו שולטים גם ברמת הדיוק המתקבלת בסיום התהליך.

פיתוח מוצר

מפעל גרוס משאבות מים הוא המפעל היחיד בארץ המייצר משאבות מאפס. כל משאבה נוצרת משילוב של הרבה מאד תהליכים, רכיבים וחלקים. מהנדסי החברה מתכננים ומייצרים את כל חלקי המשאבות ומשלבים יכולת לתכנן, להדפיס, לצוק, לחרוט, להרכיב ולייצר מבחר רחב מאד של משאבות מים לצרכים שונים.

שלבי ייצור המשאבה כוללים:

 1. תכנון ופיתוח – מהנדסיםמפתחים את החלקים הנדרשים
 2. מדפסת תלת מימד – לייצור מודלים
 3. בית יציקה – יציקת החלקים במפעל גרוס משאבות
 4. מחלקת חריטה – לייצור שטחים, הברגות, חורי חיבור
 5. מחלקת בקרת איכות
 6. מחלקת הרכבה – לחיבור חלקי המשאבה
 7. מבדקה – לבדיקת משאבות לפני הרכבה בשטח

AGM PUMPS

עדי גרוס משאבות מספקת משאבות ושרותי שטח לאגודות מים, תאגידי מים וביוב, עיריות, מועצות, מושבים, קיבוצים, משרד הביטחון, משרד המים, מפעלים, חברות קבלניות, חקלאים ועוד. כבר 35 שנים השירותים שלנו כוללים ציוותי שטח מקצועיים, משאיות ורכבי שרות, מנופים, אביזרי הרמה וציוד ייעודי לפרוק, תיקון והרכבת משאבות בשטח.

צור קשר

AGM Pumps

עדי גרוס משאבות בע"מ מתמחה בייצור, שיפוץ ויבוא משאבות מים, משאבות ביוב, משאבות ניקוז, מנועי חשמל ושירותי שטח. חברה המקפידה על תכנון, ביצוע וייצור עצמי תוצרת ישראל.