מבדקה

AGM PUMPS

מבדקה

ייצור המשאבות שלנו, על כל שלבי הפיתוח השונים נעשים תחת בקרה קפדנית, בשיטות ובטכנולוגיות חדשניות ומתקדמות. בנוסף לבקרת איכות פנימית, נבדקות המשאבות גם במכון בדק המשאבות של החברה המוסמך לבדיקת משאבות מים בספיקה של 0 עד ל-5,000 מק"ש.

תיקון משאבות המים נעשה על-ידי צוות מקצועי, מנוסה ומיומן. המשאבות עוברות בדיקות איכות קפדניות, עמידה בלחצים ובדיקות ביצועים במבדקה הידראולית ייחודית בארץ. כל המשאבות המיוצרות ומשופצות על ידינו עוברות הרצה לפי העומסים הדרושים כדי לוודא את איכות פעולתן ולתת אחריות מלאה על תקינות המשאבות. אחת ממשאבות המים הנפוצות במפעלים ובאזורי תעשייה בישראל היא משאבת טורבינה אנכית.

חברות, יישובים ומפעלי תעשייה המעוניינים במענה מקצועי הכולל טיפול ותיקון משאבות, מוזמנים לפנות אלינו ונשמח מאד לעמוד לרשותכם.

עדי גרוס משאבות מים מספקת ללקוחותיה בדיקת יעילות למשאבות. מתן דו"ח ביצועי משאבה לאחר הרכבה כולל ניפוק גרפים של מגוון פרמטרים כגון ספיקה, לחץ וכו'.

בין לקוחות החברה:
עיריות ומועצות מקומיות
מושבים וקיבוצים
אגודות מים
תאגידי מים וביוב
חברות קבלניות
מפעלים
משרד הבטחון
ועוד

AGM PUMPS

עדי גרוס משאבות מים מספקת משאבות ושרותי שטח לאגודות מים, תאגידי מים וביוב, עיריות, חברות קבלניות, חקלאים, מפעלים, מושבים, קיבוצים משרד הביטחון וכו' ניתנים על ידינו למעלה מ-35 שנים וכוללים ציוותי שטח מקצועיים, משאיות ורכבי שרות הכוללים אביזרי הרמה וציוד ייעודי לפרוק והרכבת הציוד בשטח.

צור קשר

AGM Pumps

עדי גרוס משאבות בע"מ מתמחה בייצור, שיפוץ ויבוא משאבות מים, משאבות ביוב, משאבות ניקוז, מנועי חשמל ושירותי שטח. חברה המקפידה על תכנון, ביצוע וייצור עצמי תוצרת ישראל.