משאבות יניקה עצמית

משאבות יניקה עצמית

ייעוד ויכולות

משאבות יניקה עצמית הן משאבות לעבודה מאומצת עם ביוב גולמי, ניקוז מי גשמים עם מוצקים מרחפים, ניקוז אתרי בנייה, חקלאות, מדגים, תעשייה, משאבת שירות לעיריות תאגידים ומכוני טיהור שפכים וכדומה.

מפרט טכני

קוטר משאבה: בין 10-2"
ספיקה מרבית: 750 מק"ש
עומד מרבי: 35 מטר/מים
גובה יניקה מרבי: 7.6 מטר

פרוייקטים ופתרונות

המשאבות בנויות עם חלון שרות לפתיחה וניקוי בית המאיץ ובכך מתאפשרת אחזקה נכונה של המשאבה ונמנעות סתימות. המשאבות מגיעות עם שסתום אל חוזר אינטגרלי בגוף המשאבה המאפשר מעבר חופשי של מוצקים עד 76 מ"מ.

שירותי שטח

ניתן לעבוד עם משאבות אלו באופנים שונים כמו: התקנה על גבי נגרר וחיבור למנוע חשמלי או מנוע דיזל, חיבור ישירות לקו ועוד. לכל שאלה צרו קשר ונשמח לייעץ

משאבות יניקה עצמית
משאבות יניקה עצמית הן משאבות לעבודה מאומצת עם ביוב גולמי, ניקוז מי גשמים עם מוצקים מרחפים, ניקוז אתרי בנייה, חקלאות, מדגים, תעשייה, משאבת שירות לעיריות תאגידים ומכוני טיהור שפכים וכדומה. המשאבות בנויות עם חלון שרות לפתיחה וניקוי בית המאיץ ובכך מתאפשרת אחזקה נכונה של המשאבה ונמנעות סתימות. המשאבות מגיעות עם שסתום אל חוזר אינטגרלי בגוף המשאבה המאפשר מעבר חופשי של מוצקים עד 76 מ"מ. ניתן לעבוד עם משאבות אלו באופנים שונים כמו: התקנה על גבי נגרר וחיבור למנוע חשמלי או מנוע דיזל, חיבור ישירות לקו ועוד.

קוטר משאבה:  בין 10-2"
ספיקה מרבית: 750 מק"ש
עומד מרבי: 35 מטר/מים
גובה יניקה מרבי: 7.6 מטר

לכל שאלה, צרו קשר ונשמח לייעץ

צור קשר

AGM Pumps

עדי גרוס משאבות בע"מ מתמחה בייצור, שיפוץ ויבוא משאבות מים, משאבות ביוב, משאבות ניקוז, מנועי חשמל ושירותי שטח. חברה המקפידה על תכנון, ביצוע וייצור עצמי תוצרת ישראל.